News  
Telefonia VoIP. Od czego zacząć i jak w prosty sposób korzystać?
Skontaktuj się nami
Kontakt handlowy:
telefon 22-242-81-00
faks 22-266-01-30
mob. 796-097-197
email
Zadaj pytanie przez:
Formularz kontaktowy
Bramki VoIP

Cisco SPA112
Cisco SPA122
 Cisco SPA232D-G7
 Cisco SPA302D-G7
 Cisco SPA302DKIT-G7
Linksys SPA8000-G5
Linksys SPA8800
Grandstream HT-502
Grandstream HT-503
Grandstream HT-701
Grandstream HT-702
Grandstream HT-704
Grandstream GXW-4004
Grandstream GXW-4008
Grandstream GXW-4024
Grandstream GXW-4104
Grandstream GXW-4108
 VoIPoint CVA-2S
Linksys WRP400-G2
Cisco SRP521W-K9-G5
Cisco SRP526W-K9-G5
Cisco SRP527W-K9-G5
 Cisco SRP541W-E-K9
 Cisco SRP546W-E-K9
 Cisco SRP547W-E-K9

 

Program Partnerski
Jeśli Twoja firma, chce zwiększyć portfolio produktów oraz uzyskać dodatkowe dochody, przystąp do Programu Partnerskiego BramkiVoIP.pl.
Rozwiązania VoIP
Wybierz dla siebie rozwiązanie oparte na technologii VoIP
 Numer wewnętrzny centralki PABX wyniesiony do innej lokalizacji - bez udziału operatora VoIP
 Połączenie dwóch lokalizacji bramkami VoIP bez udziału operatora VoIP
 Korzystanie z telefonii VoIP przez użytkowników centralki PABX
 Numer linii analogowej i numer VoIP w jednym telefonie
 Odbieranie połączeń z dwóch numerów VoIP w jednym aparacie telefonicznym
 Odbieranie połączeń z kilku numerów VoIP na jednym telefonie
 Darmowe połączenia telefoniczne pomiędzy różnymi lokalizacjami z użyciem operatora VoIP
 Dzwonienie przez Internet bez włączonego komputera
 
Przeszukaj serwis:
Alcatel-Lucent wprowadza na rynek nowe kompaktowe routery IP

2009-11-02

Firma Alcatel-Lucent poinformowała o wprowadzeniu na rynek dwóch nowych kompaktowych routerów IP, dzięki którym operatorzy będą mogli zaoferować społecznościom lokalnym oraz obszarom podmiejskim, na korzystnych warunkach ekonomicznych, te same zaawansowane usługi mobilne, stacjonarne i biznesowe, które obecnie są dostępne na obszarach wielkomiejskich.

@@@reklama@@@

Nowe produkty rozszerzą rynek routerów usługowych Alcatela-Lucenta i umożliwią świadczenie nowoczesnych usług na nowych obszarach. Sektory o znaczeniu krytycznym, takie jak usługi użyteczności publicznej, transport, służba zdrowia, bezpieczeństwo publiczne i usługi finansowe, będą mogły bezpiecznie zmodernizować swoje sieci w taki sposób, aby były one w całości oparte na protokole IP, za pomocą rozwiązania dostosowanego do ich potrzeb.

Alcatel-Lucent powiększa rodzinę swoich routerów usługowych 7750 Service Router (SR) o dwa nowe modele — 7750 SR-c12 i 7750 SR-c4. Oba są w pełni funkcjonalnymi routerami wielousługowymi, które pomimo niewielkich rozmiarów fizycznych oferują ten sam bogaty zestaw zastosowań, co znane i uznane routery 7750 SR. Prezentowane routery zostały dostosowane do potrzeb podmiejskich punktów obecności w dużych sieciach operatorów, sieci IP/MPLS niewielkich operatorów oraz sieci o znaczeniu krytycznym w firmach i instytucjach sektora biznesowego i publicznego. Routery usługowe 7750 SR-c12 i 7750 SR-c4 są oparte na technologii 100Gb/s procesora sieciowego FlexPath II (FP2) — przełomowym rozwiązaniu Alcatela-Lucenta, które umożliwia zoptymalizowane, zaawansowane zarządzanie ruchem oraz realizację usług w sieci z szybkością do 100 Gb/s. Oba modele pracują pod kontrolą tego samego sztandarowgo systemu operacyjnego SROS co daje im pełną zgodność funkcjonalną z pozostałymi routerami z rodziny SR. Ułatwia to bezproblemowe współdziałanie między nimi, zapewnia spójność usług i upraszcza obsługę sieci.

„Dzięki tym nowym produktom Alcatel-Lucent rozszerza swoją sprawdzoną, funkcjonalną platformę na nowe rynki, które potrzebują tych samych funkcji i usług, ale po niższym koszcie” — powiedział Glen Hunt, główny analityk ds. infrastruktur operatorów (Carrier Infrastructure) w firmie Current Analysis. „Nowe produkty zostały znakomicie zintegrowane z tymi już obecnymi na rynku, w szczególności poprzez zastosowanie tego samego systemu operacyjnego. Są więc atrakcyjne dla operatorów, którzy chcą wygenerować nowe strumienie przychodów dzięki świadczeniu w pełni funkcjonalnych, wydajnych usług w mniejszych lub bardziej oddalonych punktach swojej sieci. To kolejny logiczny krok w rozwoju tej oferty. Nowe platformy są doskonałym uzupełnieniem rodziny routerów 7750 SR”.

Najnowsze routery usługowe 7750 SR-c12 i 7750 SR-c4 stają się kluczowymi elementami sieci High Leverage Network™ Alcatela-Lucenta — w pełni konwergentnej, skalowalnej, wielousługowej infrastruktury IP nowej generacji, która umożliwia operatorom bardziej niezawodne, wydajniejsze i tańsze przekazywanie ruchu, a jednocześnie pozwala wykorzystać sieć do generowania przychodów z zaawansowanych usług i aplikacji zarządzanych.

„Alcatel-Lucent wciąż rozbudowuje i udoskonala swoje produkty do sieci IP. Warto wymienić choćby takie innowacje, jak niedawno wprowadzony interfejs 100 GE przeznaczony do sieci o dużym obciążeniu, lub nowe, wydajne platformy dostosowane do potrzeb mniejszych punktów obecności” — powiedział Basil Alwan, prezes działu sieci IP Alcatela-Lucenta. „Nowe modele routerów SR są wyjątkowo elastyczne (obsługują pełny zakres szybkości portów Ethernet, od 2 Mb/s do 10 Gb/s), a ponadto mogą odegrać ważną rolę w programach rozszerzania dostępu do sieci szerokopasmowej, który stymuluje rozwój gospodarczy regionów”.

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom realizującym QoS, wysoce skalowalnej warstwie sterowania oraz sprzętowej obsłudze protokołu IPv6, prezentowane routery SR Alcatela-Lucenta oferują zdolność przełączania no poziomie 90 Gb/s i mogą realizować funkcję routingu brzegowego o przepustowości do 10 GE. Oferują one sprawdzone funkcje wysokiej dostępności, takie jak Non-stop Routingu i Non-stop Service, Multi-Chassis-LAG, Multi-link PPP i pełna protekcja MPLS. Obsługują różne typy interfejsów, zarówno starszych (E1, F.R/ATM, cHDLC), jak i ethernetowych. Obie platformy pracują pod kontrolą jednolitego, bogatego w funkcje systemu operacyjnego SROS (Service Router Operating System) Alcatela-Lucenta, który można uruchamiać na wszystkich platformach routerów usługowych.

Rozwiązanie Alcatel-Lucent 5620 Service Aware Manager (SAM) integruje zarządzanie siecią, jej elementami i usługami. W rezultacie obsługa sieci oraz zarządzanie i administrowanie nią przebiega płynnie, a usługi są świadczone w sposób spójny i oparty na prostych, przejrzystych zasadach.
Ponad 280 usługodawców z przeszło 100 krajów na całym świecie skorzystało z oferty produktów IP/MPLS Alcatela-Lucenta i wybrało je jako kluczowe elementy do przebudowy swoich rozwiązań IP. Jak wynika z raportów firmy Ovum, Alcatel-Lucent zajmuje drugą pozycję w segmencie rozwiązań IP/MPLS Edge.

źródło: Alcatel-Lucent

@@@zbvt@@@

 Bezpieczeństwo i prywatność  Bezpieczeństwo i prywatność  Formy odbioru i płatności  Formy odbioru i płatności  Regulamin  Regulamin  Kontakt  Kontakt  Czytaj o VoIP  Czytaj o VoIP
  tanie połączenia voip   telefonia voip
© 2006-2016 BramkiVoIP.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt & cms: www.zstudio.pl
Bramka VoIP Cisco SPA112